wyszukiwanie zaawansowane
1 » Świecąca kostka brukowa - LedBruk2

Kontakt

  • MeaLux
    Wrzeciono 51A/15
    01-950 Warszawa
    NIP: 118-093-85-75
  • E-mail:biuro@mealux.pl
  • Telefon501-637-963

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Świecąca kostka brukowa - LedBrukŚwiecąca kostka brukowa

To bardzo nowoczesna forma oświetlenia terenów zewnętrznych - ogrodów, podjazdów, parkingów, ścieżek ... Dostępnych jest kilkanaście wzorów które swoimi kształtami są zbliżone do najpopularniejszych kostek brukowych dostępnych na naszym rynku. Jej konstrukcja powoduje że jest tak samo wytrzymała jak zwykła kostka brukowa i świeci całą swoją powierzchnią (nie widać świecących punktów świetlnych).

Stosowanie podzespołów od sprawdzonych producentów LED (Cree) powoduje iż są bardzo trwałe, ich żywotność określana jest na poziomie od 50 000 do 120 000h pracy. Wytrzymałość na nacisk powoduje że można je stosować jak zwykłe oprawy najazdowe (można jeździć po nich samochodem), a klasa szczelności IP67 oznacza że żadne warunki atmosferyczne i wilgoć im nie zaszkodzi. Dzięki zastosowaniu hermetycznej mufy do połączeń elektrycznych mamy pewność że wilgoć nie dostanie się do środka oprawy i będzie służyć przez wiele lat niezawodnie.

Technologia RGB i RGBW

Świecąca kostka brukowa dostępna jest różnej technologi LED aby lepiej dopasować się do wymagań konsumentów. W pierwszej wersji LED RGB możemy zmieniać kolory świecenia za pomocą sterownika LED RGB i dzięki temu kreować przestrzeń zewnętrzną światłem. W tym wykonaniu pobiera zaledwie 0,9W więc jest bardzo energooszczędnym źródłem światła. 
Natomiast wersja RGB+W posiada dodatkowo moduł światła białego (ciepłego lub zimnego) o mocy 3,3W (jest to odpowiednik żarówki halogenowej o mocy 35W). Dzięki temu oprócz możliwości zmiany i ustawiania różnych kolorów możemy kiedy jest taka potrzeba korzystać z mocnego światła białego dzięki któremu możemy podświetlać nawet elewację domów i budynków.
Oczywiście dostępna jest również wersja z samym światłem białym (ciepłym lub zimnym) - dla klientów których nie interesuje zmiana kolorów świecenia.

Sterowanie LED RGB i RGBW

W przypadku wersji RGB i RGB+W mamy możliwość zmiany kolorów świecenia. Odbywa się to za pomocą sterowników LED RGB i RGBW i dołączonych do nich bezprzewodowych pilotów. Dzięki nim możemy zmieniać kolory świecenia kostek, włączać i wyłączać, ściemniać i rozjaśniać oraz uruchamiać programy dynamiczne, dzięki którym kolory będą się zmieniać samodzielnie.
Można wykorzystywać najtańsze sterowniki sterowane metodą podczerwieni lub trochę droższe z komunikacja radiową. Możliwe jest też używanie sterowników oferujących sterowanie jednym pilotem 4 strefami (obwodami) oświetlenia. Oznacza to że tym samym pilotem możemy włączyć (oczywiście osobno) oświetlenie podjazdu do garażu, oświetlenie ogrodu, oświetlenie kuchni lub salonu taśmami LED.
Istnieje też możliwość sterowania całym oświetleniem za pomocą aplikacji w telefonie lub tablecie z wykorzystaniem routera WiFi.
 

Świecąca kostka brukowa LED RGB i RGBW jest oczywiście dostępna w naszym sklepie internetowym.

Firma LedBruk która jest producentem tego oświetlenia oferuje 2 letnią gwarancję na swoje produkty z możliwością rozszerzenia jej do lat 4, co świadczy tylko o niezawodności tych produktów.
LedBruk oprócz świecącej kostki brukowej rozszerza systematycznie swoją ofertę o kolejne produkty które można wykorzystać do oświetlenia ogrodu:
- świecący kamień ogrodowy RGB
- lampy i kinkiety ogrodowe RGB i RGBW
- ekonomiczna świecąca kostka brukowa LEDinBRUK

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl