wyszukiwanie zaawansowane
1 » Formy płatności2

Kontakt

  • MeaLux
    Wrzeciono 51A/15
    01-950 Warszawa
    NIP: 118-093-85-75
  • E-mail:biuro@mealux.pl
  • Telefon501-637-963

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Formy płatności

Masz kilka możliwości, by zapłacić za zakupy zrobione w MeaLux.pl:
 
 Płatność przy odbiorze
 Przelew
 Przelew online
 Płatność kartą
 

 Przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub przy odbiorze osobistym.
 
 Przelew: zapłata tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym firmy MeaLux Monika Miaskiewicz, zamówienie jest przekazywane do realizacji.
 
 Płatność online: to forma szybkiego przelewu, obsługiwanego przez KIP S.A. (transferuj.pl). Przelew jest księgowany w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za tę metodę płatności.
 
 Płatność kartą (Visa, Mastercard): płatność kartą, autoryzowana przez firma KIP S.A. (transferuj.pl). Jest to bezpieczna autoryzacja gwarantująca, że żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.
 
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl