wyszukiwanie zaawansowane
1 » Czujniki ruchu w naszych domach2

Kontakt

  • MeaLux
    Wrzeciono 51A/15
    01-950 Warszawa
    NIP: 118-093-85-75
  • E-mail:biuro@mealux.pl
  • Telefon501-637-963

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Czujniki ruchu w naszych domachCzujniki ruchu

Każdy z nas chce w domu oszczędzać energię, dlatego decydujemy się na wybór oświetlenia LED lub też innych urządzeń które zużywają mniej energii niż inne. Elementem który może poprawić energooszczędność naszego oświetlenia w domu może być zastosowanie czujników ruchu.
alt
Czujniki ruchu są urządzeniami które jeśli w swoim zakresie detekcji (polu widzenia) wykryją ruch załączą podłączone oświetlenie. Dzięki temu nie musimy szukać włącznika światła a wszystko odbędzie się automatycznie. Oprócz funkcji włączenia, czujnik ruchu również wyłączy oświetlenie po upłynięciu nastawionego czasu.
Takie czujniki można wykorzystać do załączania oświetlenia przed domem, ale również na klatkach schodowych, jako załączanie oświetlenia schodowego, załączanie oświetlenia w garażu czy też w innych miejscach.
alt
Czujniki ruchu nie tylko pełnią funkcję energooszczędną ale również wpływają na komfortowe wykorzystywanie oświetlenia. Obecnie produkowane czujniki ruchu mają coraz mniejsze gabaryty dzięki czemu mogą być montowane w oprawach oświetleniowych. Mogą być również zabudowywane, na zewnątrz wystawia się tylko sam czujnik ruchu.

Na zdjęciach widać tylko przykładowe modele oferta rynkowa już dużo bardziej bogatsza ..

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl